Щоб розібратися в цьому питанні, треба розуміти, що являє собою кожен з цих засобів.

 

Отже, що таке Adapalene gel (друга назва Діфферін)? Цей засіб випускається компанією Galderma (Франція), існує в двох формах - гель і крем. На нашому ринку переважно зустрічається адапален в гелевій формі.

Адапален - це ретиноїд останнього покоління. Як виникає вугор? У фолікулі утворюється занадто багато шкірного жиру і мертвих частинок епітелію. Адапален впливає на фолікул зсередини, регулюючи виділення жиру і усуваючи сальні пробки та слущенних клітин.

В результаті Адапален не тільки запобігає появі нових чорних вугрів, але і розчиняє старі.

Адапален (Діфферін) ефективний саме при вуграх, при прищах він майже не допомагає. Що примітно, гель відмінно справляється при вуграх як відкритих (чорні цятки), так і при закритих (білі утворення).

До речі, Adapalene дасть вам приємний бонус- оновлення шкіри і розгладження зморшок.


Вугрі можуть бути "батьками" прищів. Для цього потрібно всього лише трохи патогенних бактерій всередині фолікула. При прищах ефективно спрацює Benzac AC.


Бензак (друга назва Базирон) випускається Galderma в дозуваннях 2,5%, 5% і 10%. Який же Benzac AC купити?

Якщо у вас шкіра чутлива і подразнена, то почніть з 2,5%.

Для шкіри нормальної і схильної до жирності підійде 5%, а для виражено жирної шкіри або шкіри з великою кількістю висипань варто брати 10%.

Бензак АС не є антибіотиком, але тим не менш, за даними клінічних досліджень, допомагає прибрати до 94% прищів за 7-10 днів.

Що дає такий хороший результат? Діюча речовина Benzac АС (Базирон) - бензоїл пероксид. Бактерії, які викликають запалення і появу прищів, як правило Propionibacterium acnes і Staphilococcus epidermidis і вони не можуть пристосуватися до бензаку. А до антибіотиків- легко.

Крім того, Benzac AC зменшує кількість жиру і відлущує омертвілі клітини.


Але ж найчастіше і вугрі, і прищі з'являються одночасно, на одному обличчі. В такому випадку косметологи рекомендують комбінувати Adapalen gel від вугрів і Benzac AC від прищів.

Якщо у вас саме така ситуація, то Бензак застосовуйте вранці, Адапален ввечері. Комбіноване застосування дає стійкий результат при боротьбі з акне.

Також відмінний результат багатьом дає змішування в одному застосуванні базірон з діфферіном.
При використанні цих гелів обов'язково захищати шкіру засобом з SPF не менше 50.