Цей продукт косметології подарував нам Схід. У Кореї і Японії тканинні маски надзвичайно популярні, ними користуються навіть чоловіки.

Тканинна маска являє собою компрес з прорізами для очей, носа і рота. Основа щедро просякнута сироваткою.

Вибираємо маску в залежності від типу шкіри і поточної проблеми. Наприклад, для сухої і знезводненої шкіри підійде маска з гіалуроновою кислотою. Для шкіри з висипаннями і акне- маска просочена сироваткою з вітаміном С або равликовим секретом.

Використовувати таку експрес-маску дуже просто, але є нюанси, які допоможуть вам отримати максимум користі від процедури.

Найважливіший пункт- правильне очищення. Якщо шкіра не очищена від жиру, пилу або на її поверхні занадто багато ороговілих частинок, маска лише посередньо зволожить дерму, але не розкриє весь свій ефект.


Отже, перед маскою необхідно ретельно вмитися з очищуючою піною або гелем. Дуже бажано зробити пілінг-скатку або скраб- так ви знімете непотрібний, мертвий шар дерми.

Попереднє зволоження. Жителі Кореї під маску обов'язково наносять тонер. Тонер готує шкіру до інтенсивного  живлення і зволоження, а також служить провідником речовин з маски в товщу шкіри.


Тривалість процедури. На упаковці з маскою написано, скільки потрібно тримати її на обличчі. Зазвичай це 15 або 20 хвилин. Не перетримуйте маску! Після закінчення зазначеного часу маска зазвичай починає підсихати і замість того, щоб віддавати вологу в вашу шкіру, вона буде забирати її. Так що "довше" - не дорівнює "краще".

Як часто використовувати? Часто можна зустріти рекомендації використовувати тканинні маски кожен день, 7 разів на тиждень. В принципі, такий режим цілком допускається. Якщо ви хочете йому слідувати, то не варто вибирати для щоденного застосування маски з вузько спрямованой дією. Наприклад, кожен день тільки підтягуючи або відбілюючі. Складіть графік так, щоб за 7 днів типи масок не повторювалися більше 2 разів.

Що наносити після маски? Знявши тканинну маску, залишки сироватки м'яко вмасуйте в шкіру. Обов'язково нанесіть зволожуючий крем.

Дослідження дерматологів показують, що тканинні маски в чотири рази ефективніше крему звичного формату і в два рази, ніж активна сироватка, яка просто наноситься на обличчя.