Здавалося б, що може бути простіше, ніж зволожити шкіру? Намазав відповідний крем і все. Але не все так просто. Впевнені, не один раз ви помічали - ваш крем працює не так, як очікується вами і заявлено виробником. Або навіть погіршує стан дерми.

Автор цих рядків спостерігала такий випадок - обличчя юної дівчини при нанесенні крему моментально полущилось та стало виглядати ... ну, погано стало виглядати, прямо скажемо. Крем був прекрасний за складом, не підробка. У чому ж справа?


Так, можливо крем не підходить особисто вам. Може бути, що склад не продуманий, не збалансований або відверто поганий. Але не виключено, що при використанні зволожуючого крему ви допускаєте ряд помилок, які не дають засобу спрацювати в повній мірі ефективно. Якщо ви просто змащуєте обличчя кремом і на цьому ритуал догляду як почався, так і закінчився, то точно витрачаєте свої гроші і час безрезультатно.

Топ-6 основних помилок в зволоженні шкіри.

● Видаліть перешкоду

Шкіра без належного регулярного догляду, особливо сухий її тип, покрита відмерлими лусочками епідермісу. Це нормально. Такий природній бар'єр добре захищає організм від проникнення небажаних бактерій. Але і корисним косметичним речовинам ороговілий шар клітин не дає вбратися в шкіру.
Обов'язково раз-два в тиждень проводите відлущуючи процедури. Для домашнього і регулярного застосування ідеально підходять пілінги-скатки з фруктовими кислотами. Шкіра зможе утримати максимальну кількість вологи, якщо нанести зволожуючий крем відразу після пілінгу, прямо на трохи вологе обличчя.


● Не тріть

Втирання крему, особливо в поспіху, неминуче призведе до передчасного старіння. Не натягуйте шкіру, не тріть її рушником після вмивання. Перш ніж нанести крем, трохи зігрійте його в долонях, так він зможе швидше і без залишку вбратися в шкіру обличчя. Нанесіть легкими рухами на лоб, щоки, підборіддя, шию і декольте. Злегка розподіліть круговими рухами, а потім м'яко вмасуйте склад в шкіру, на пару секунд утримуючи долоні на кожній зоні. Спробуйте, відчуття після такої техніки нанесення дуже приємні і шкіра добре нагодована цінними інгредієнтами.

● Вибирайте правильні зволожувачі

Намагайтеся не купувати косметику з потенційно небезпечними компонентами, такими як парабени, які не органічні ароматизатори і т.д. Зупиніть вибір на кремах з натуральними складовими. Наприклад, гіалуроновою кислотою, з пептидами шовку або з морським колагеном. Окремо варто згадати креми з равликовим муцином- вони не тільки дають розкішне зволоження, але і добре загоюють і знімають різні почервоніння та запалення.


 Зволожуйте все тіло

Зволожуєте тільки обличчя? Але шкіра найбільший орган людини і працює, як єдина система. Найкраще користуватися зволожуючим молочком або лосьйоном відразу після душа.

● Не зупиняйтеся надовго на одному

Наша шкіра змінюється в залежності від клімату, гормонального статусу, стану здоров'я та інших багатьох причин. Не використовуйте десятиліттями одним і тим же кремом. Придивіться до шкіри. З'явилися шелушенія- додайте що-небудь екстразволожувальний або проведіть курс зволожуючих масок.

Шкіра стала дуже жирної і усипана чорними точками? Проведіть очищуючий курс і змініть звичні засоби догляду на комплекс для жирного типу шкіри.

Не бійтеся змінювати звичні баночки на нові, зберігайте красу і свіжість шкіри в будь-яких обставинах.