У салоні літака вологість повітря всього близько 20%, замість звичних нам 40-70%. Такий низький рівень вологості не може не позначитися на стані шкіри.


Що не можна робити з шкірою перед авіапольотом?

Утримайтеся від різних жорстких процедур, таких як хімічні пілінги, всілякі "ін'єкції краси", і тому подібні будут зовсім марні. Агресивна процедура є стресом для шкіри, переліт теж не спа-процедура. В результаті шкіра може відреагувати почервонінням, набряками та іншими неприємними сюрпризами.
Не застосовуйте під час перельоту матуючи засоби. В умовах дуже сухого повітря такі засоби будуть додатково підсушувати обличчя.


Перед перельотом і під час нього.

За добу до польоту можна робити зволожуючі і живильні маски, розслаблюючі масажі, легкі пілінги-скатки.
Безпосередньо перед польотом нанесіть на шкіру обличчя зволожуючу сироватку або есенцію або насичений крем.

Не забудьте взяти з собою в салон міні-версію зволожуючого крему і бальзам для губ.

Після перельоту

Перш за все ретельно очистіть шкіру і скористайтеся зволожуючою маскою. Дуже зручні для застосування практично в будь-якій обстановці і ситуації тканинні маски.
Якщо ви схильні до набряків після тривалого польоту, то найкраще підійде маска з лімфодренажний ефектом. Наприклад, альгінатна.


Вище перераховані поради підходять тим, хто літає часто і довго.
Якщо ви раз на рік літаєте відпочивати або ж один раз в 4-6 тижнів з питань роботи, ваш політ не буде тривати більше 3-4 годин і при відсутності особливих проблем зі шкірою, спеціально готуватися до перельоту немає необхідності. Досить звичайного регулярного догляду.